בגדי תינוקות עודפים – היכן ניתן לרכוש בגדי ילדים במחירי מציאה

אחת הבעיות שעומדות בפני הורים לילדים קטנים, קשורה לאופן ההתפתחות הפיזית של הילד. כל הורה יודע, שילדים בגיל קטן מתפתחים מהר מאוד, ועל כן, בגד שהם קנו לו אתמול, עלול כבר לא להתאים לו היום, הוא יהיה קטן עליו.

מעבר לעובדה שזה מאלץ את ההורים ללכת כל הזמן ולחפש ילדים בגדים חדשים, וכן זה מאלץ אותם לפנות מקום בארון, הרי שמדובר פה בהשקעה כספית לא קטנה. אם כל פעם צריך לרכוש בגדים חדשים, אז מדובר בהוצאות כספיות לא קטנות שמוטלות על ההורים, עד שהילד מתייצב מבחינת ההתפתחות.

אחת האופציות שעומדות בפני הורים, היא לחפש חנויות ואתרי אינטרנט עם בגדי ילדים במחירים אטרקטיביים, מחירי מציאה, וכך אפשר לחסוך בעלויות ברמה ניכרת. בהמשך המאמר אנחנו נציג כמה רעיונות שיכולים להיות שימושיים בהקשר זה.

צריך להדגיש, הורים רבים בוחרים הרבה פעמים להעביר בגדים מאח גדול לאח קטן או אפילו מבני ובנות דודים בני אותו גיל. העניין הוא שלא תמיד זה אפשרי, שכן הבגד לא מחזיק מעמד, ומן הסתם, רוצים לקנות לילדים בגדים חדשים, בגדים מהניילון ולא לתת להם אך ורק בגדים משומשים. לכן, צריך לדעת כיצד אפשר לקנות בגדים לתינוקות במחירים משתלמים.

עוד נקודה שחשוב לומר, היום בניגוד לעבר, קל יותר למצוא מקומות בהם ניתן לרכוש בגדים במחירים אטרקטיביים, מחירי מציאה, למשל, בעזרת קניית בגדי אינטרנט באמזון ובאתרים אחרים. צריך הרבה סבלנות, צריך להיות מוכנים לחפש את הפריטים הנכונים, במקומות הנכונים וכמובן לא לשכוח לבדוק את המידות ואת המחיר הסופי, בפרט אם רוכשים מוצר באתר בינלאומי, אז יש צורך לחשב לא רק את העלות של הבגד אלא גם עלויות אחרות, למשל, משלוח ומס.

היכן קונים בגדים לתינוקות במחירים משתלמים

המקום הראשון שאנחנו נבחן, אלה חנויות ומחלקות עודפים. הרבה מאוד רשתות וחנויות בגדים מציעות להורים אפשרות לקנות בגדי עודפים, בגדים שנחשבים זולים יותר מבגדים רגילים. אלה בגדים שיש בהם לעיתים פגם מסוים, לא משהו משמעותי, או בגדים משנה שעברה ומקולקציות ישנות יותר. מומלץ לעשות סיבוב בחנויות ובמחלקות עודפים, יש בהם לא פעם מציאות מרשימות מאוד.

המקום השני שאנחנו נבחן, אלה חנויות שעושות מבצעים והנחות סוף העונה. מאחר והרבה פעמים חנויות נתקעות עם מוצרים שהם לא הצליחו למכור במהלך השנה, אז הן מעדיפות למכור אותם במחירים זולים יותר, כך הן יכולות בכל זאת להרוויח עליהם ולא להיתקע עם סחורה שתופסת להם מקום.

כאמור המקום השלישי בו אפשר לבקר, אלה אתרי אינטרנט, בין אם מדובר באתרים שמציעים ספציפית בגדי ילדים ובין אם מדובר באתרים כלליים או כאלה שעובדים עם מגוון רחב של חנויות, וכך אפשר ליהנות ממבחר גדול במחיר נמוך.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *