קניית בגדי ילדים באמזון – האם נכון לעשות את זה?

הנתונים מלמדים שכמעט כל ישראלי רביעי קונה מוצרים שונים דרך אתרי האינטרנט הבינלאומיים, כאשר אחד האתרים בהם מרבית הישראלים קונים, הוא אמזון. חלק גדול מהקניות מתבצעות בתחום הביגוד, כשאם בוחנים, אזי שבגדי ילדים נמצאים גבוה ברשימת הקניות של כל מי שקונה באתר ויש לו ילדים.

אין זה מקרי שישראלים רבים בוחרים לקנות בגדי ילדים באמזון. מצד אחד, המחירים של בגדי ילדים בישראל הם גבוהים באופן יחסי, וניתן לרכוש בגדים במחירים הרבה יותר זולים ובאיכות טובה באתר, מצד שני, המבחר באתר הוא הרבה יותר גדול מאשר בקניון ישראלי ממוצע. מעצם זה, שאנחנו יכולים דרך האתר למצוא יצרנים שונים מכל רחבי העולם.

על מנת להפוך את הרכישה למשתלמת, לא מעט ישראלים בוחרים לרכוש את המוצרים דרך חברים או קרובי משפחה בחו"ל, והם מבצעים עבורם את המשלוח או מביאים להם את הבגדים כשהם מגיעים לארץ. בצורה כזו הם חוסכים את עלויות השילוח והרכישה הופכת להיות הרבה יותר זול.

כיצד קונים בגדי ילדים באמזון

על מנת לבצע רכישה נכונה, יש לבחון היטב אילו בגדי ילדים נמכרים בקרב המשווקים השונים באתר, וכן רצוי לבדוק את המפרט של כל בגד ובגד. בכל עמוד של בגד, אפשר לקרוא עליו, מידות, צבע, סוג בד, סוג דוגמא ועוד. כמו כן, ניתן לקרוא המלצות שונות, הן על הבגד עצמו והן על היצרן והמשווק. בצורה כזו, אפשר לקבל את כל התשובות לשאלה, האם זה נכון לקנות את הבגד או לחפש בגד אחר.

חשוב להקפיד על עוד נקודה, לאמזון יש מעת לעת מבצעים מיוחדים, כמו פריים דיי וכדומה, לכן מומלץ לחפש תאריכים בהם יורדים המחירים ואז לבצע את הקנייה. בצורה כזו אפשר לחסוך עוד כמה דולרים או יורו.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *